Jdi na obsah Jdi na menu
 


FINÁLE : TJ Sokol Jedlí - FC Dubicko 1:1(0:0) 8:7 na penalty

14. 3. 2010

Výsledky všech utkání, konečné tabulky a konečné pořadí turnaje:

Skupina B

Jedlí - Třeština 3:1

branky:Ostrčil 2x,Skoumal

Podolí - Linhartice 5:2

Metra Linhartice - Jedlí  0:2

branky:Odstrčil 2x

TJ Podolí - Úsov   5:2

Linhartice - Třeština   6:1

Úsov - Jedlí      3:1

branka:Krňávek

Jedlí - Podolí 3:2

branky:Odstrčil 3x

Třeština - Úsov 3:0

Třeština - Podolí  5:2

Linhartice - Úsov  4:1

Konečná tabulka skupiny B:

1. Jedlí                                   4       9:8         9

2. Linhartice                          4       12:9       6

3. Podolí                                 4      14:12      6

4. Třeština                             4       10:11      6

5. Úsov                                   4         6:13       3

O pořadí na 2. - 4. místě rozhodly vzájemné zápasy.

Skupina C

Dubicko - Zvole 1:1

Palonín - Maletín 1:4

FK Mohelnice dorost  - Maletín    3:3

Palonín - Dubicko   2:6

FK Mohelnice dorost  - Dubicko   3:4

Palonín - Zvole   3:3

Dorost FK Mohelnice - Palonín  7:0

Maletín - Zvole  0:1

Mohelnice dorost - Zvole  4:3

Dubicko - Maletín 2:2

Konečná tabulka skupiny C:

1. Dubicko                             4     13:8   8

2. FK Mohelnice dorost        4   17:10   7

3. Zvole                                   4     8:8     5

4. Maletín                               4     9:7      5

5. Palonín                                4    6:20     1

 

Program utkání o konečné umístění:

o 1.místo          Jedlí – Dubicko              1:1    8:7 p.k.

Branka:Skoumal a rozhodující penalta

o 3.místo          dorost – Linhartice         4:3

o 5.místo          Podolí – Zvole                3:2

o 7.místo          Maletín – Třeština          1:1    4:2 p.k.

o 9.místo          Úsov – Palonín              4:2

Konečné pořadí:

1. Jedlí    !!!!!!!

2. Dubicko

3. FK Mohelnice-Moravičany dorost

4. Linhartice

5. Podolí

6. Zvole

7. Maletín

8. Třeština

9. Úsov

10. Palonín¨

Sestava na turnaji :

                     - Pospíšil (Nakládal) -

             - Stryk, Langr, Haltmar,Pařízek -

 - Krňávek,Kaplánek P.,Kaplánek J., Skoumal  L.ml.,  -

                          - Odstřčil , Šváb -

Náhradnící : Bartášek , Wintr, Studený,Pospíšil

Trenér: Luděk Skoumal st.

Vedoucí mužstva: Pospíšil R.