Zimní příprava 2010
MEMORIÁL ANTONÍNA PETRUŠKY
2.ROČNÍK ZIMNÍHO TURNAJE
NA UMĚLÉ TRÁVĚ
Základní informace k turnaji:
Pořadatel: FK Mohelnice - Moravičany
Místo konání: stadion FK Mohelnice – Moravičany , ul . 1.máje 14, Mohelnice
Zahájení: únor - březen 2009 – hraje se ve dnech pracovního volna
Výkonnostní kategorie: kategorie 1 – krajský přebor, kategorie 2 – okresní přebor rozdělená do dvou
Systém turnaje: v rámci skupiny každý s každým, kategorie 2 - i utkání o konečné umístění
Hrací doba: 2x45 minut
O pořadí rozhoduje: 1. počet bodů
2. vzájemné utkání
3. brankový rozdíl
4. počet ( více ) vstřelených branek
Rozhodčí: zajistí pořadatel turnaje
Dále pořadatel zajistí: přístup do kabin, sprchy,hrací míče, teplý nápoj
Občerstvení: možno dojednat před utkáním v restauraci Sport
Přihlášené fotbalové týmy:
Kategorie A – SOKOL Bouzov, SKP SLOVAN Moravská Třebová, SK Loštice,
SOKOL Leština, FK Mohelnice “B“
Kategorie B –
Skupina č.1: SK Zvole, SOKOL Palonín, FC Maletín, FC Dubicko,
FK Mohelnice- dorost
Skupina č.2: TJ Podolí, SOKOL Třeština, SOKOL Jedlí, TJ METRA Linhartice,
FK ÚSOV
Kategorie 2- skupina č.B:
1, | NE | 7.2.2010 | 11:30 – 13:30 | TJ Podolí – SOKOL Třeština | |
2, | NE | 7.2.2010 | 13:30 – 15:30 | FK Úsov – TJ METRA Linhartice | |
3, | NE | 14.2.2010 | 13:30 – 15:30 | TJ Podolí – SOKOL Jedlí | |
4, | NE | 14.2.2010 | 15:30 – 17:30 | FK Úsov – SOKOL Třeština | |
5, | NE | 21.2.2010 | 9:30 – 11:30 | FK Úsov – Sokol Jedlí | |
6, | NE | 21.2.2010 | 11:30 – 13:30 | TJ METRA Linhartice – SOKOL Třeština | |
7, | NE | 28.2.2010 | 13:30 – 15:30 | SOKOL Jedlí – TJ METRA Linhartice | |
8, | NE | 28.2.2010 | 15:30 – 17:30 | TJ POdolí – FK Úsov | |
9, | NE | 7.3.2010 | 9:30 – 11:30 | SOKOL Jedlí – SOKOL Třeština | |
10, | NR | 7.3.2010 | 11:30 – 13:30 | TJ Podolí – TJ METRA Linhartice |
Zápasy o konečné umístění:
1, | SO | 13.3.2010 | 11:30 – 13:30 | o 1. místo A1 – B1 | |
2, | NE | 14.3.2010 | 13:30 – 15:30 | o 9. místo A5 – B5 | |
3, | NE | 14.3.2010 | 13:30 – 15:30 | o 7. místo A4 – B4 | |
4, | NE | 14.3.2010 | 15:30 – 17:30 | o 5. místo A3 – B3 | |
5, | NE | 14.3.2010 | 9:30 – 11:30 | o 3. místo A2 – B2 |