Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Jedlí - TJ Sokol Malá Morava 3:2(1:1)

12. 4. 2009

Na první jarní  domácí zápas dorazilo v krásném slunečném počasí celkem dost  diváků.Prvních deset minut utkání se oba týmy  vzájemně oťukávaly , první šanci utkání měl domácí útočník Pospíšil ,který  střelou z oleje nadělal hostujícímu brankáři hodně starostí ale hostující brankář konečky prstů vyrazil mimo branku.Asi o pět minut později si po jednom souboji domácí útočník pospíšil poranil koleno , je pravdou že utkání se nehrálo v rukavičkách a přišlo první s klíčových střídaní kdy zraněného Pospíšila nahradil Bartášek .Toto střídání přineslo na hřiště oživení . Po půl hodině hry přišel první gól domácích ,kdy nakopnutý míč propadl za dva hostující obránce a právě střídající Bartášek vsítil první gól utkání . Pak přišlo i pár šancí hostujícího týmu ale koncovka hráčů z Malé Moravy byla mnohdy až žalostná .Kolem čtyřicáté minuty přišla obrovská šance domácích ,po rychle rozehraném autu pelášil Bartášek sám na brankáře hostí ale nepodařilo se mu ideálně zakončit ,hostující brankář si z jeho zakončením s problémy poradil .Bohužel se potvrdilo pravidlo „nedáš dostaneš“ kdy se s proti akce prosadil po levém křídle hostující útočník gólem do šatny ,první poločas tedy skončil remízou 1:1.Do druhého poločasu jsme šly s jasným cílem dát co nejdříve gól a dovést utkání do vítězného konce. Druhý poločas začal šancemi na obou stranách .Gól na 2:1 pro domácí, vsítil první žolík trenéra Kohoutka Bartášek ,ten trefil z oleje nechytatelně k tyči .Po gólu na 2:1 došlo na druhé klíčové střídání domácích kdy hřiště opustil trápící se Studený a na hříště vyběhl další žolík Tomášek ,který po dvou minutách na hřišti vsítil gól na 3:1,který se nakonec ukázal jako vítězný . Za stavu 3:1 hosté nezvládaly emoce  a možná proto přišel likvidační zákrok na Stryka ,který po tomto zákroku musel vystřídat a hostující hráč dostal pouze žlutou kartu . Za zraněného Stryka  se podíval na hřiště Hašek . Hostům se v závěru podařilo vstřelit kontaktní gól s přímého kopu ,kdy hostující hráč zakroutil míč do šibenice.Přesto si domácí v pohodě pohlídaly první jarní výhru v domácím prostředí.

Branky: Bartášek 2x, Tomášek

sestava:                    Nakládal

Polách - Kaplánek P. - Krňávek - Juránek

Studený - Bubeníček - Stryk   - Kaplánek J.

A2A1301Hrabišín BRovensko6:0

Branky: Hejl Michal 2, Churavý Pavel, Dvořák Miroslav, Hejl David, Lešenar Lubomír

A2A1303Vikýřovice BBohutín0:1

Branky: Jílovec Martin

A2A1304JedlíMalá Morava3:2

Branky: Bartášek Josef 2, Tomášek Martin - Hulín Josef, Hulín Pavel

Další výsledek : FRC Zábřeh-TJ Sokol Nový Malín "B" 3:0 Kontumačně