Jdi na obsah Jdi na menu

FK Bohutín - TJ Sokol Jedlí 3:0(2:0)

5. 4. 2009

V krásném sobotním odpoledni odcestoval Sokol Jedlí na svůj první mistrovský zápas na hřiště Bohutína , kde je ještě menší hřiště než je v Jedlí a jeho stav byl celkem špatný, hřiště bylo podmáčené a prosypané pískem ale bylo vidět že pořadatelé se snažily připravit hřiště co nejlépe ale hřiště se bohužel nachází v blízkosti rybníku ,takže z rybníku prosakuje voda na hřiště. Vraťme se k samotnému zápasu na který jsme odjeli ve dvanácti a ještě bez gólmana do branky se musel postavit útočník ,který chytal poprvé v životě ale nezklamal.Zápas byl ze začátku velice tvrdý a po některých zákrocích  domácích se až tajil dech.Kolem dvacáté minuty jsme poprvé inkasovaly kdy náš gólman prohrál vzdušný souboj s domácím útočníkem a míč se odrazil k dalšímu domácímu útočníkovy a ten hlavou pohodlně skóroval do odkryté branky .Největší naši šanci v prvním poločase měl Tomášek kdy uháněl sám na gólmana domácích a jeho střela jen těsně minula tyčku domácí branky .V tuto chvíli se potvrdilo pravidlo "nedáš dostaneš" kdy jsme z protiútoku inkasovaly druhou branku.Do kabin jsme po prvním poločase odcházely za stavu 2:0 pro domácí .Do druhé půle jsme nastopovaly s tím že musíme dát rychle kontaktní gól , skoro se nám to povedlo ale bohužel Bartášek po krásnem přiťuknutí Tomáška místo střely z oleje stoupl na balon a opožděnou střelou trefil pouze gólmana domácích .v polovině druhého poločasu jsme inkasovaly po třetí ,po rychlé souhře domácích pohodlně skóroval domácí útočník pak už si domácí výsledek pohlídali.

A2A1202Malá MoravaKamenná6:4

Branky: Hulín Josef 3, Hulín Pavel 2, Toth Michal - Diviš Jakub, Hlaváček Zdeněk, Jizerský Zbyněk, Panák Rudolf

A2A1203BohutínJedlí3:0

Branky: Netopil Martin, Verner David, Žouželka David; ŽK: Netopil Martin, Jílovec Jan - Haltman Petr, Kaplánek Pavel

A2A1205Hrabišín BZábřeh1:1

Branky: vlastní - vlastní

A2A1204Nový Malín BVikýřovice B5:0

Branky: Hofman Tagir 2, Vohralík Martin, Zádrapa Martin, Čontoš Štefan