Muži

Příspěvky

Zimní příprava 2009

20. 1. 2009

V úterý 6.1.2009 začala zimní příprava prvním tréninkem v sále KD na který dorazilo 15 fotbalistů.Další tréninky jsou vždy v úterý od 18:00 v sále KD a ve čtvrtek od 18:30 se chodí běhat.Zatím nejsou naplánovaná žádná přátelská utkání .

TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Jedlí 1:1(1:0)

3. 11. 2008

TJ Sokol Jedlí- TJ Sokol Hrabišín B 0:2(0:1)

3. 11. 2008

FRC Zábřeh - TJ Sokol Jedlí 5:0(3:0)

7. 10. 2008

V krásném slunečném odpoledni zajíždel Sokol Jedlí do Zábřeha , který je na prvním mistě tabulky tagže cíl byl jasný aspoň bod za remízu.Toto precevzetí se nám bohužel splnit nepovedlo, přesto nebyl výkon zas tak špatný .

TJ Sokol Jedlí - TJ Sokol Vikýřovice B 1:1 (1:1)

30. 9. 2008

Proti soupeři, který na zápas dorazil pouze v 9 lidech jsme po špatném výkonu nedokázaly zvitězit.

TJ Sokol Jedlí - FC Rovensko 2:0 (2:0)

21. 9. 2008

V derby s Rovenskem jsme byli lepším týmem .V prvním poločase jsme vstřelili dvě branky po dlouhých autech obránce Haltmara , nejprve prosadil Studený a po něm Tomášek .V druhém poločase jsme měli mnoho šancí ale gol se nám vsítit nepovedlo , nejblíže byl Juránek , který trefil břevno .

ŽD Kamenná - TJ Sokol Jedlí 2:1(1:0)

14. 9. 2008

Ve vyrovnaném utkání rozhodla štastná branka domácích

TJ Sokol Jedlí - Sokol Obědné 2:3 (1:2)

8. 9. 2008

Ve druhém domácím utkání sme kráčeli za remízou ale po chybě našeho brankáře asi deset minut před koncem jsme inkasovaly. Po tomto golu jsme meli dalsí šance ale bohužel se nám nepovedlo srovnat .V zápase padlo hodně sťastných golů.

TJ Sokol Malá Morava - TJ Sokol Jedlí 0:1 (0:0)

1. 9. 2008

V utkání jsme byli lepším týmem . Bohužel v tomto utkání došlo ke zranění kolena naší brankářské jedničky Miroslava Zemana.

TJ sokol Jedlí - FK Bohutín 2:0(1:0)

25. 8. 2008

K prvnímu mistrovskému utkání se sešlo 17 fotbalistů ,což je velmi vysoké číslo vzhledem k minulým sezonám , kdy se scházelo sotva 11 fotbalistů.Ve velmi vyhroceném utkaní nebyla nouze o ostré zákroky ale i krásné fotbalové akce po kterých zaslouženě vyhrálo domácí Jedlí 2:0

Celý příspěvek | Rubrika: Muži | Fotografie: Doma s Bohutínem